Çanakkale, JATA Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Tanıtılacak

Çanakkale, JATA Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Tanıtılacak
12 Eylül 2013

Vali Ahmet Çınar’ın başkanlık ettiği Çanakkale heyeti 12 ? 15 Eylül 2013 tarihleri arasında Tokyo’da gerçekleştirilecek olan JATA “TABIHAKU” Travel Showcase 2013 Turizm Fuarına katılmak üzere Japonya’ya gitti.

Vali Ahmet Çınar’ın başkanlığında Çanakkale Valiliği Özel Kalem Müdürü Mustafa Tan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şinasi Haznedar ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek İl Koordinatörü Recai Başaran’dan oluşan bir heyet 12 ? 15 Eylül 2013 tarihleri arasında Tokyo’da gerçekleştirilecek olan JATA “TABIHAKU” Travel Showcase 2013 Turizm Fuarına katılmak üzere Japonya’ya gitti. Asya kıtasının en geniş katılımlı fuarlarından biri olan, pek çok turizm profesyonelini bir araya getirerek karşılıklı iş görüşmelerinin yapıldığı ve katılımcılar açısından ciddi fırsatlar barındıran JATA (Japon Seyahat Acenteleri Birliği) Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılacak olan heyet; Çanakkale’nin tarihi, kültürel, mitolojik, geleneksel ve doğal değerlerinin uluslararası arenada tanıtımını yaparak, turizm ve seyahat konularında Çanakkale’yle ilgili görüşmelerde bulunacak.

2012 yılında yapılan, Çanakkale’nin onur konuğu olarak ağırlandığı, JATA Turizm ve Seyahat Fuarına 156 ülke katılmış ve fuar 125.989 kişi tarafından ziyaret edilmişti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir