Çanakkale KHB’den ‘Verimlilik Değerlendirme’ Toplantısı

Çanakkale KHB’den ‘Verimlilik Değerlendirme’ Toplantısı
22 Ağustos 2014

Çanakkale İli Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreterliği, 21-22 Ağustos 2014 tarihlerinde Kolin Otel’de merkez ve ilçe devlet hastanelerinin yöneticilerinin katılımıyla ‘Hastanelerin verimlilik değerlendirme toplantısı’ düzenledi. Toplantıda sağlık hizmeti sunum kalitesinin iyileştirilmesi, sağlık tesislerinde verimliliğin arttırılması ve var olan kaynakların etkin kullanılması konuları ele alındı.

Kamu hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, iki tam günlük toplantı düzenleyerek ‘Hastanelerin verimlilik değerlendirmesi’ toplantısı yaptı. Toplantıya merkez ve ilçe hastanelerinin yöneticilerinin eksiksiz katıldığı gözlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Dr. Kenan Eliuz, “Bu toplantıda hastanelerimizin verimliliğini değerlendirirken bir yandan da verimliliğin artırılması yönünde ne gibi plan ve proje geliştirebiliriz konusunu da araştıracağız. Tecrübeler, yaşanmışlıklar ve bundan sonrası için düşüncelerimizi dile getireceğiz. Şu anda memnuniyet verecek derecede verimli çalışan hastanelerimizin en verimli biçimde ve güncel gelişmelere ayak uydurarak örgütlenmesi, yöneticilerinin de verimliliği artırıcı önlemleri ve iş ilişkilerini geliştirerek memnuniyet seviyesini daha da yukarılara taşımayı hedefleyeceğiz. Yıl içerisinde bu tür toplantıları değişik zamanlarda düzenleyeceğiz” dedi.

Toplantının birinci gününde ilçe hastaneleri sunuşlarını ve konuşmalarını yaptı. İkinci günü sabah oturumunda Dr. Enzar Töre ‘Tıbbi Hizmetler’ sunumu, ikinci bölümde İlkay Uçar ve Dr. Enzar Töre tarafından ‘İdari hizmetler’ sunuşu yapıldı. Öğleden sonraki oturumda da Fatih Okur, Nagehan Gültepe ve Dr. Yusuf Dalgalı kendi alanlarında sunuş yaptı.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir