Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Yeni Atamalar

19 Ekim 2011

Geçen yıl Ağustos ayı içinde görevlerinden alınarak başka görevlere atanan ve mahkeme kararı ile yeniden eski görevlerine dönen Çan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Ali Dur ile Çan 75.Yıl Murat Köse İlköğretim Okulu Müdürü Davut Yılmaz Çanakkale’ye atandı.

Zorunlu yer değiştirmeye tabi olan Çan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Ali Dur, Çanakkale Merkez Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne, 75.Yıl Murat Köse İlköğretim Okulu Müdürü Davut Yılmaz da TOKİ tarafından Esenler Mahallesi’ne yeni inşa edilen Çanakkale Merkez Cevatpaşa İlköğretim Okulu Müdürlüğüne getirildi. Atamalarla ilgili liste Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yayınlanırken, İl genelinde 51 yöneticinin atamasının yapıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, uzun yıllardır Çanakkale Merkez Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü olarak görev yapan Hamit Saygılı değişiklik sonrası Çan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, Çan Etili İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mehmet Zekai Özkan da Ezine Cevatpaşa İlköğretim Okulu Müdürlüğüne tayin edildi. Asıl kadrosu Çan İmam-Hatip Lisesi’nde Müdür Yardımcısı olan ve dört yıldır Çan Ticaret Meslek Lisesi Müdür Vekilliği görevini yürüten Mustafa Engin’in Çan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcılığına atandığı zorunlu yer değiştirmede Çan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Nihat Bilgi Biga Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcılığına ve Çan Özer İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Muammer Erol da Çan Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığına tayin oldu.

Atamaları yapılan müdür ve müdür yardımcıları kararnamelerin kendilerine ulaşmalarının ardından yeni görevlerine başlayacak.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir