Çanakkale, YAPEX Fuarında…

17 Kasım 2017

Bu yıl 15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenen 25. YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı’nda Çanakkale Belediyesi de yer alıyor.

Çanakkale Belediyesinin de üyesi bulunduğu Tarihi Kentler Birliğinin (TKB) de desteklediği fuarda bu yıl da belediyeler, sektör uzmanları, restoratörler, yatırımcılar, yükleniciler, endüstri kuruluşları ve daha pek çok katılımcı yer aldı. Fuar 15 Kasım 2017 Çarşamba günü ziyaretçilerine kapılarını açarken, Çanakkale Belediyesi de fuar boyunca hem yapısal anlamda restore edilerek kent yaşamına kazandırılan hem de kente değer katan projelerinin tanıtımını gerçekleştirecek. Bu kapsamda, Çanakkale Belediyesi tarafından kentte yürütülen projelerin yanı sıra zengin tanıtım materyalleriyle de kent tanıtımına katkı sunuluyor. Stantta ayrıca canlı seramik performansı da gerçekleştiriliyor. Fuarın açılış törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da katılarak, hem Çanakkale Belediyesi standını hem de fuar alanındaki diğer stantları gezerek bilgiler aldı. Açılış törenine Başkan Gökhan’ın yanı sıra eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar ve birim müdürleri de katılım gösterdi.
Çanakkale’nin kültürel ve coğrafi güzellikleri başta olmak üzere tüm değerlerinin tanıtıldığı 3. Hall 635/A’da yer alan Çanakkale Belediyesi standı, katılımcıların ilgi odağı oldu. Çanakkale Belediyesi standı fuarın ilk gününden itibaren hem Tarihi Kentler Birliği yönetiminden hem de fuar katılımcısı pek çok ziyaretçisini ağırlarken, fuar 18 Kasım 2017 Cumartesi gününe kadar Antalya Expo Center’da ziyarete açık kalacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir