Çanakkale’de 2013-2014 Adli Yılı Açıldı

Çanakkale’de 2013-2014 Adli Yılı Açıldı
03 Eylül 2013

Çanakkale’de 2013-2014 adli yıl dün Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen tören ile açılırken Truva Otel’de bir resepsiyon düzenlendi.

Törene Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, Çanakkale İdare Mahkemesi Başkanı Orhan Çıldıroğlu, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Belediye Meclis Üyesi Av. Muharrem Erkek’in yanı sıra çok sayıda hakim, savcı ve baroya bağlı avukat katıldı. Tören, Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasıyla sona erdi.

2013-2014 adli yılının açılışı nedeniyle Truva Otel’de düzenlenen resepsiyona Vali Ahmet Çınar’ın yanı sıra, Çanakkale Milletvekilleri İsmail Kaşdemir ve Serdar Soydan, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, Adalet Komisyonu Başkanı Ramazan Akyol, Baro Başkanı Bülent Şarlan, İdare Mahkemesi Başkanı Orhan Çıldıroğlu, Vali Yardımcıları Hüseyin Kulözü, Cemal Yıldızer ve Bekir Sıtkı Dağ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Enver Aydın, İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, Hakimler, Savcılar, Avukatlar ile Daire Müdürleri katıldı.

Baro Başkanı Avukat Bülent Şarlan ve Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal’ın konuşmalarının ardından açılış için verilen resepsiyona geçildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir