Çanakkale’de Aylık 700 TL’yi Geçen Elektrik Faturalarında İndirim Uygulaması

30 Mart 2012

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Çanakkale İşletme Müdürlüğü aylık elektrik faturası 700 TL’yi geçen abonelere indirimli elektrik uygulaması yapacak.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Çanakkale İşletme Müdürü Volkan Arpacı, alınan karar gereği aylık 700 TL’nin üzerinde elektrik faturası gelen abonelere indirimli elektrik uygulaması başlatıldığını belirterek, “Bu konuda tüketicilere kolaylık sağlamak amacıyla şirketimiz uygulama başlattı. Abonelerimiz eğer aylık elektrik faturaları 700 TL ve üzerindeyse bizleri arayarak bu indirimden yararlanmak istediklerini iletebilirler. Bizlerde kendileri ile temasa geçerek indirim ile ilgili teklifimizi yaparak gerekli kolaylığı sağlarız” dedi.

Volkan Arpacı indirimli elektrik faturaları dışında Çanakkale’de sokak lambaları konusunda da açıklamalarda bulunarak, “Vatandaşlarımız bulundukları bölgelerde yanmayan sokak lambalarını görürlerse doğrudan bizimle temasa geçsinler. 186 numaralı telefonu arayarak bu arızaları bildirmeleri halinde kısa sürede sorun çözülecektir. Bazen belediyeyi arayan vatandaşlarımız bu sorunun çözümlenmesini istiyorlar. Burada muhatap biziz. Bu sebeple kısa sürede sorunun çözümü için mutlaka durumu bize bildirsinler ve yanmayan lambaların yerini mahalle ve cadde olarak bildirsinler” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir