Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de BDP Binasının Camlarını Kırdılar

Çanakkale’de BDP Binasının Camlarını Kırdılar

Çanakkale’de Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) binasının camları gece yarısı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kırıldı.

Gaziantep’te geçtiğimiz gün bomba yüklü aracın patlatılması sonucu 9 kişinin hayatını kaybettiği saldırı sonrası Türkiye genelinde Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) binalarına yönelik saldırılar düzenleniyor. Çanakkale’de de önceki geceyarısı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler BDP Çanakkale il binasının camını kırarak bölgeden kaçtı. Emniyet birimleri olayın ardından bölgede geniş güvenlik önlemi alırken, camı kıran kişi ya da kişilerin aranması için çalışma başlattı. Emniyet birimleri bölgede bulunan işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerinde camı kıran kişileri tespit etti. 5 kişi oldukları öğrenilen şahısların ellerinde bulunan bira şişelerini cama fırlattıktan sonra bölgeden kaçtıkları belirlendi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir