Çanakkale’de Bir Şahıs Boğazı Kesilerek Öldürüldü

Çanakkale’de Bir Şahıs Boğazı Kesilerek Öldürüldü
07 Şubat 2012

Edinilen bilgiye göre il merkezinde bir markette çalışan Yasemin Goncagül (37) gece 23.30 saatlerinde sevgilisi olduğu iddia edilen Erhan Söylemez ile birlikte boşanmak istediği eşi Bahadır Goncagül’ün (38) evine giderek konuşmak istedi. Bir süre konuşan şahıslar arasında bilinmeyen sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından Erhan Söylemez, Bahadır Goncagül’ün boğazını bıçakla keserek öldürdü. Bağırma seslerinin ardından vatandaşların durumu emniyet birimlerine bildirmesi üzerine bölgeye gelen ekipler Bahadır Goncagül’ün cansız bedeni ile karşılaştı. Şahsın cesedi Çanakkale Devlet hastanesi morguna kaldırılırken, olay sonrası kaçan Yasemin Goncagül ile Erhan Söylemez de yapılan aramalar sonunda yakalanarak gözaltına alındı.

CİNAYET ZANLILARI ADLİYEYE ÇIKARILDI
Çanakkale’de gece saatlerinde bıçaklanarak öldürülen şahsın katil zanlıları adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre il merkezinde bir markette çalışan Yasemin Goncagül (37), gece saat 23.30 sıralarında sevgilisi olduğu iddia edilen Erhan Söylemez ile birlikte boşanmak istediği eşi Bahadır Goncagül’ün (38) evine giderek konuşmak istedi. İddiaya göre çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Erhan Söylemez bıçakla Bahadır Goncagül’ün boğazını kesti. Bağırma sesleri duyan vatandaşların durumu polise bildirmesi üzerine bölgeye gelen ekipler, Bahadır Goncagül’ün cansız bedeniyle karşılaştı. Şahsın cesedi Çanakkale Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olay sonrası kaçan Yasemin Goncagül ile Erhan Söylemez de yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyette ifadeleri alınan zanlılar adliyeye sevk edildi. Adliye önünde toplanan grubu ise emniyet güçleri bölgeden uzaklaştırdı.

Çanakkale’de bir kişiyi bıçakla öldürdüğü iddia edilen zanlı tutuklandı.
Alınan bilgiye göre, dün geceki olayın ardından Bahadır Goncagül’ü bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Erhan Söylemez ile maktulun eşi Yasemin Goncagül, savcılık tarafından ifadelerinin alınmasının ardından mahkemeye sevk edildi.

Erhan Söylemez, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece “kasten adam öldürmek” suçundan tutuklandı. Bahadır Goncagül’ün eşi Yasemin Goncagül ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İHA

[Görsel: Arşiv]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir