Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de CHP’li Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı

Çanakkale’de CHP’li Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı

Çanakkale’de yerel seçimlerde CHP’den belediye başkanlığını kazanan Merkez Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile merkeze bağlı Kepez, Kumkale ve İntepe Belediye Başkanları düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Çanakkale Adliye binasında gerçekleştirilen mazbata töreninde bir konuşma yapan Hakim Hayri Demir, huzurlu bir seçim dönemi geçirdiklerini belirterek belediye başkanlarını kutladı. Hayri Demir daha sonra Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Kumkale Belediye Başkanı Süleyman Erte ve İntepe Belediye Başkanı Alaaddin Özkurnaz?a törenle mazbatalarını verdi. Partililerin de iştirak ettiği mazbata töreninin ardından Adliye binası önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan belediye başkanları, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söylediler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Kazim (04/04/2009 23:15)

SAYIN BAŞKANIM, YENİDEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLMENİZ DOLAYISIYLA SİZLERİ TEBRİK EDER, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. KAZIM EMANET

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir