Çanakkale’de Düzenlenen Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Çanakkale’de Düzenlenen Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
24 Haziran 2013

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)’nca Çanakkale’de düzenlenen, Serbest Dalış Paletsiz Dinamik Apnea ve Statik Apnea Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Çanakkale Merkeze bağlı Kepez beldesindeki bir otelin havuzunda düzenlenen ve 78 sporcunun katıldığı yarışmada, paletsiz dinamik apnea kategorisinde erkeklerde birinciliği ODTÜ Spor Kulübü, ikinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, üçüncülüğü Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü, kadınlarda birinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, ikinciliği Ankara Kurt Yüzme İhtisas Spor Kulübü, üçüncülüğü ise ODTÜ Spor Kulübü kazandı. Aynı kategoride bireysel erkekler dalında birinciliği Volkan Aksu, ikinciliği Mete Tarık Salman, üçüncülüğü Birol Özbek, kadınlarda birinciliği Derya Can, ikinciliği Neslican Baran, üçüncülüğü ise Fulya Aktaş elde etti.

Statik apne kategorisinde erkeklerde birinciliği Çanakkale Cankurtarma Spor Kulübü, ikinciliği Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü, üçüncülüğü ODTÜ Spor Kulübü, kadınlarda birinciliği ODTÜ Spor Kulübü, ikinciliği Ankara Kurt Yüzme İhtisas Spor Kulübü, üçüncülüğü ise Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü kazandı. Aynı kategorinin bireysel erkekler dalında birinciliği Ümit Demiraslan, ikinciliği Abdullah Bayrak, üçüncülüğü Hakan Erkal, kadınlarda ise birinciliği Bilge Çingigiray Aydın, ikinciliği Mehtap Demir, üçüncülüğü ise Birgül Erken elde etti.

[Kaynak: Haberler.com]
[Görsel: Arşiv]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir