Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de EMITT Fuarı Hazırlığı

Çanakkale’de EMITT Fuarı Hazırlığı

Bu yıl İstanbul?da 14.?sü düzenlenecek olan olan EMITT Fuarına Çanakkale Valiliği öncülüğünde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de katılacak.

Konuk ülkenin Mısır olduğu ve açılışını 11 Şubat 2010 Perşembe günü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile konuk ülke Turizm Bakanının birlikte yapacağı 14. EMITT Fuarını 100 bin kişinin üstünde ziyaretçinin gezmesi bekleniyor. 60 ülke, 100?ü aşkın il ve ilçe belediyesi ile yaklaşık 3500 firmanın yer alacağı fuara bu yıl Çanakkale Valiliği öncülüğünde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Belediyesi, Eceabat, Bozcaada Belediyeleri ve ÇATOD 105 metrekare olarak düzenlenen Çanakkale Standında Çanakkale?nin tüm yönleri ile tanıtımını gerçekleştirecek. EMITT Fuarına Ayvacık, Gelibolu ve Gökçeada Belediyeleri ise ayrı standlarda katılacak. 11 Şubat Perşembe günü açılacak ve 4 gün sürecek olan fuarda Çanakkale ilinin tanıtımı için çok sayıda tanıtıcı broşür ve çeşitli materyaller götürülecek.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir