Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Hırsızlık Şebekesi Çökertildi

Çanakkale’de Hırsızlık Şebekesi Çökertildi

Çanakkale?de son 2 aydır meydana gelen hırsızlık olaylarının failleri Emniyet Müdürlüğü?nün yaptığı yakın takip sonucu yakalandı.

Çanakkale ve yöresinde son 2 aydır meydana gelen hırsızlık olaylarının ardından bölgede denetimlerini sıklaştıran Emniyet Müdürlüğü?ne bağlı ekipler, Kızılay Sokak içerisinde yapılan araştırmada bir internet kafede bulunan S.G (20) isimli şahsın sahte kimlik beyan etmesi üzerine soruşturmayı genişletti. Yapılan soruşturma sonunda M.G (22), T.D (19), D.K (20) Ö.Y (29) ve T.B (20) isimli şahısların Çanakkale il merkezinde Temmuz ve Ağustos aylarında 9 ayrı eve girerek buradan çeşitli ziynet eşyaları, para ve içki çaldıkları belirlendi. Şahısların ev, araç ve gösterdikleri yerlerde yapılan aramalarda da çalınan eşyalar bulunurken, şüphelilerin çaldıkları ziynet eşyalarını il merkezinde 4, Altınoluk?ta da 2 ayrı kuyumcuya sattıkları belirlendi. Çalınan altın ziynet eşyalarından bileklik, yüzük, cumhuriyet altını ve küpe olmak üzere 18 ayrı parça altın satılan kuyumculardan rızaları ile teslim alınarak müştekilere iade edildikten sonra zanlılar mahkemeye çıkarıldı. Bu arada hırsızlık olayını gerçekleştiren sanıklarla çalıntı ziynet eşyalarını satın alan kuyumculardan S.G (20), T.D, T.B, M.G (22), D.K (20) Ö.Y (29) ve T.B (20) “Hırsızlık, konut dokunulmazlığını ihlal, mala zarar verme ve suçluyu kayırma” suçlarından tutuklandı.
İHA

[Fotoğraf Kaynağı: abukoloji.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir