Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Minik Öğrencilerden Yeni Yıl Etkinliği

Çanakkale’de Minik Öğrencilerden Yeni Yıl Etkinliği

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilimsel Araştırma Fonu tarafından desteklenerek kurulan ve İstanbul Çaba Derneği tarafından desteklenen Prof. Dr. Suzan Erbaş Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi sınıfına devam eden minik öğrenciler yeni yıl öncesi aileleriyle birlikte yeni yıl dansı yaptı.

2008-2009 eğitim öğretim öğretim yılı güz dönemi sonu etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen ?Manav Projesi? isimli sunumunu ve sonbahar dansını konuklarına sergileyen minik öğrenciler, aileleriyle birlikte de yeni yıl dansını yaparak gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Etkinliğe öğrencilerin aileleri ve üniversite personelinin katıldığını belirten yetkililer, programın sonunda çocuklara projeye katılım belgeleri ve yeni yıl hediyelerinin verildiğini açıkladı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Nurhayat (14/02/2009 20:15)

Sayın Suzan Erbaş Sizinle tanışmak istemişim yıllarca. Bu başarınızı merak eder dururum. Bir konuyu ele alırken nelere dikkat edersiniz. Öne çıkan verileri nasıl seçersiiz. Bu başarının gerisinde eşiniz varmı? Çocuklarınız nasıl destek olur. Bunları hep merak etmişimdir. Yolunuz bahtınız açık olsun.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir