Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Öğrencilere Botla Deniz Turu

Çanakkale’de Öğrencilere Botla Deniz Turu

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, ÇOMÜ Su ürünleri Fakültesi Akademik Personeli ile ortaklaşa düzenledikleri etkinlikte 20 Kasım Dünya Çocuk günü münasebetiyle Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında 16 öğrenciye botla deniz turu yaptırdı.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri 20 Kasım Dünya Çocuk günü sebebiyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, ?Bu kapsamda Fevzipaşa mahallesinde ikamet eden ve Turgutreis İlköğretim Okulunda eğitime devam eden 16 öğrencimize denizlerimizi sevdirmek amacıyla bir etkinlik yapmak istedik. Etkinlikte 16 çocuğumuza tekne ile boğaz gezisi yaptırdıktan sonra ÇOMÜ Su Ürünleri Fakültesi deniz müzesini gezdirerek deniz canlıları konulu bilgilendirme faaliyetini gerçekleştirmek istedik. Şiddetli fırtına sebebiyle öğrencilerimizi üniversitemizin ?Bilim-1? isimli teknesi yerine Emniyet Müdürlüğümüze ait botla yat limanı bölgesinde gezdirdik. Bunun dışında üniversitedeki deniz müzesini de gezecek olan öğrencilerimize faaliyet kapsamında ?Denizi Tanıyalım? isimli kitap ve el broşürleri dağıtılacak? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir