Çanakkale’de Trafik Kazası Sonucu Ortaya Çıkan Dram

Çanakkale’de Trafik Kazası Sonucu Ortaya Çıkan Dram
20 Ekim 2009

Çanakkale’de geçtiğimiz hafta içerisinde yaşanan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan kazanın ardından bir aile dramı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, 4 ay önce kan kanserine yakalanan Neriman Tekin (58) gerekli tedavinin yapılması için İzmir 9 Eylül Üniversitesi’ne sevk edildi. Burada bir süre tedavi gören Neriman Tekin’in sağlına kavuşması için doktorlar ilik naklinin yapılmasına karar verdi. Tekin’in eşi ve çocukları ilik bulabilmek için ellerinden gelen çabayı göstermelerine rağmen dokuları uyuşmadı. Bunun üzerine Ezine ilçesine bağlı Pınarbaşı köyünde yaşamını sürdüren ağabeyi Abdullah Kıran (61) test yaptırdı. Dokuları uyuşan ağabeyden ilik alınmasına karar verildi. Umutla kardeşini kurtarmak için oğlu Gürcan Kıran’ın kullandığı minibüsle İzmir’e doğru yola çıkan Abdullah Kıran, Taştepe mevkiinde aracın devrilmesi sonucu ağır yaralandı. Yaralı olarak kaldırıldığı hastanede komaya giren Abdullah Kıran, bir gün sonra hayatını kaybetti. Umutla İzmir’de iliği bekleyen Neriman Tekin ise abisinin trafik kazasında öldüğünü duyunca şok oldu. 24 saat sonra ise Neriman Tekin, yakalandığı hastalığa yenik düşerek İzmir’de hayatını kaybetti. Abi kardeş birer gün arayla Ezine’de toprağa verildi.

İHA

Yorumlar...
  • hasan yegin
    04/11/2009 15:32

    Her iki kardeşe Allah'tan rahmet diliyorum.Allah'ın takdiri ki hiçbir güç bazı engelleri aşamıyor.Hayır ve şer Allah'tan.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir