Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇANAKKALE’DE YANGIN DENETİMLERİ SIKLAŞTI!

ÇANAKKALE’DE YANGIN DENETİMLERİ SIKLAŞTI!

Çanakkale’de yurt, pansiyon, otel gibi işletmelere yönelik yangın denetimleri sürüyor. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, denetimlere katılarak, çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Geçtiğimiz günlerde Adana’nın Aladağ ilçesinde bir kız yurdunda meydana gelen yangının ardından ülke genelinde yangın vakalarına ilişkin denetimler gündeme gelirken, Çanakkale’de de mevcut denetimler artırıldı. Yurt, pansiyon, otel gibi işletmelerdeki yangın merdivenleri, olası yangın durumundaki çıkış noktaları, yönlendirme levhalarının kullanımı gibi teknik açıdan gerçekleşen denetimlere Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da katıldı. Başkan Gökhan, hem işletme sahiplerinden hem de teknik ekipten konuya ilişkin bilgiler alırken, bu tür denetimlerin erken tedbir ve güvenlik açısından önemli olduğunu kaydetti. Başkan Gökhan, bu konuda bilinçlenmenin de önem taşıdığına vurgu yaparak, denetimlerin süreceğini de sözlerine ekledi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir