Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’de Yeni Çöp Deponi Alanı Hizmete Girdi

Çanakkale’de Yeni Çöp Deponi Alanı Hizmete Girdi

Çanakkale merkeze bağlı Musaköy Doğantepe mevkiinde Avrupa Birliği hibe fonlarından yararlanılarak yapılan yeni çöp deponi alanında katı atık toplama çalışmalarına başlandı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, büyük emek sarf edilerek yapılan çöp deponi alanında çöp depolama çalışmalarına başlandığını belirterek, ?Avrupa Birliği hibe fonlarından yararlanılarak yapılan çöp deponi alanımızda artık depolama çalışmalarına başladık. İlk etapta birlik üyelerine ait çöp toplama araçlarının kantardan tartılması ile girişleri sağlanan deponi alanında çöp dökümü gerçekleştirildi. Deneme amaçlı yapılan bu çalışma ile birlikte Kuruçeşme mevkiinde bulunan eski çöp döküm sahasına çöp dökümü de durduruldu. Burada devam eden rehabilitasyon çalışmaları da kısa sürede tamamlanarak bölge güzel bir görünüme kavuşturulacak ? dedi.

Yeni çöp deponi alanındaki ilk çöp dükümünü izleyen birlik üyesi belediye başkanları da yetkililerden bilgi aldıktan sonra bölgeden ayrıldılar.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir