Çanakkale’de Yılbaşı Kutlamaları

01 Ocak 2013

Çanakkale’de vatandaşların bir kısmı evlerinde ve eğlence mekanlarında 2013 yılını karşılarken, bir kısmı yeni yıla çalışarak girdi. 2013 yılının coşkusunu oteller, moteller ve diğer eğlence mekanlarında kutlamak isteyen vatandaşlar gece boyunca gönüllerince eğlendi.

2013’Ü SOKAKTA KARŞILADILAR
Çanakkale’de yeni yıl kutlamaları bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

Çanakkale’de otellerde yeni yıla girmeyenlerin mekanı bu yıl da İskele Meydanı olurken, Kepez Beldesinin bu yıl da düzenlediği yılbaşı sokağı da ilgi odağı oldu.

İskele Meydanında bu yıl Çanakkale Belediyesi tarafından organize edilen yılbaşı partisi her yaşta vatandaşların uğrak yeri olurken saatler 24:00’ü gösterdiğinde iskele meydanında ki coşku bir kat daha arttı. DJ’lerin performanslarıyla renk kattığı etkinlik köpük partisi ile birlikte eğlenceyi doruk noktasına ulaştırdı. Öte yandan gecenin finalinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisi de halkın büyük beğenisini topladı.

KEPEZ’DE YILBAŞI
Kepez Belediyesi bu yılda yıl başı etkinliklerini düzenlediği yeni yıl şöleni ile şenlendirdi. Şehit Öğretmen Nuriye Ak Caddesi üzerine kurulan yılbaşı sokağında Kepezliler doyasıya eğlenme fırsatı yakaladı. “Sokakta Hayat Var” konseptiyle geleneksel Kepez Belediyesi Açıkhava Yılbaşı Eğlencesine katılanlar ateş başında şarkılarla türkülerle oyunlarla unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşadılar. DJ performanslarının yanı sıra Uğur Damar ve Deniz ikilisi, roman orkestrası, oryantal show ile renklenen sokak yılbaşısı animasyonlar, hediyeler, sürprizler ile halk unutulmaz bir gece yaşattı. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan bu yıl ki yılbaşı sokağı konseptini genişlettiklerini belirterek; ” Bu yıl yılbaşı sokağımızı farklı bir konsept ile daha geniş bir biçimde programlayarak halkımızın beğenisine sunduk. Yılbaşı sokağımız bu yılda büyük ilgi gördü. Bizler önümüzdeki senelerde de bu etkinliğimizi daha da güçlendirerek sürdüreceğiz” dedi.

AKOL’DE YENİ YIL COŞKUSU
Akol Hotel bu yılda yeni yıl coşkusunu en iyi şekilde kutlayanlar arasında yerini aldı.

Akol Hotel restorant ve roof barda düzenlediği yılbaşı programlarıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı. Restoran kısmını hınca hınç dolduran konuklar Yunanlı müzik grubu gece hayali, Akol Orkestra, ünlü besteci ve söz yazarı Halim Erdoğan, udi Suat ve saz ekibi ve oryantal Zahide Sultan ile yeni yılı coşku içinde karşıladılar. Minikler için özel olarak oluşturulan mini club’da ise minikler palyaçolar ve eğlenceli animasyonlar ile yeni yıla eğlenerek girdiler. Akol Hotel’in vazgeçilmez bölümü roof bar ise zengin menüsü ve uygun fiyatlarıyla bu yılda yeni yılı coşku ile karşılayan mekanlar arasında yerini aldı.

ÇANAK OTEL’DE YILBAŞI EĞLENCESİ
Çanak Otel her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediği yılbaşı programıyla tercih edilen yerler arasında yerini aldı.

Çanakkale Otel bu yıl düzenlediği yılbaşı balosu ile konuklarına güzel bir gece yaşattı. Konuklarına eksiksiz bir yılbaşı programı hazırlayan otel yönetimi sürpriz hediye çekilişinde konuklarına altın dağıttı. Tüm gece boyunca İzmir’in gözdesi Grupal Enfeksiyon ve dansöz Rena ile konuklarına eşsiz bir müzik ziyareti sunan Çanak Otel yılbaşlarında tercih edilen mekanlar arasında yer aldığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

KOLİN’DE COŞKULU YENİ YIL
Çanakkale’nin tek 5 yıldızlı oteli Kolin Hotel yeni yıl kutlamalarında Nil konser verdi.

Kolin’de sahne alan Nil yılbaşında hayranlarına neşeli saatler geçirtti. Yeni yılın ilk dakikaları ile birlikte sahne alan Nil birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk kattı. Zaman zaman konukların da eşlik ettiği şarkılarda neşeli anlar yaşayan konuklar, gecenin geç vaktine kadar otelden ayrılmadılar. Öte yandan Kolin Hotel’de Nil’in dışında gece sahne alan orkestra Kolin ve Ceyda da gece izleyenlere neşeli anlar yaşattı.

LİONSLAR YENİ YILI AŞKIN ART OTELDE KARŞILADI
Lions Kulübü yeni yıl coşkusunu üyeleriyle birlikte yaşadı.

Lions Kulübü bu yıl yeni yıl etkinliği organize etti. Aşkın Art Otel’de gerçekleştirilen yeni yıl eğlencesinde kulüp üyeleri gönüllerince eğlenme fırsatı bulurken gecede çeşitli hediye takdimleri gerçekleştirildi. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Serdar Soydan’ın yanı sıra Baro Başkanı Bülent Şarlan’ın da katılım sağladığı yeni yıl balosunda üyeler bir yılı geride bırakmanın yeni yılı coşku içinde karşılamanın mutluluğunu yaşadılar.

PARK YEŞİL VE BALIKÇI YAŞAR’DA YENİ YIL COŞKUSU
Park Yeşil ve Balıkçı Yaşar yeni yılı coşku içinde karşılayan mekanlar arasında yerini aldı.

“Süper Yılbaşı Gecesi 2013” sloganıyla kapıların açan Park Yeşil konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı. Bol eğlence ve zengin menü ile yeni yıla coşku içinde giren konuklar Hüseyin Gökçe, Simge, Büşra Yavuzer, Tamer ve Serkan ile fasıl grubu ile yeni yılı coşku içinde karşıladı. Balıkçı Yaşar’da da yeni yıla girenler unutulmaz bir gece yaşayanlar arasında yerini aldı. Sinan Zorbey ve Muzaffer Ersoy ile yeni yıla giren konuklar 2013’ün coşkusunu eğlenerek çıkardı.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir