Çanakkaleli Beşiktaş Taraftarı, Yoğun Bakımdan Çıktı!

07 Aralık 2016

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçı sırasında tribünde çıkan olaylarda bıçaklanarak ağır yaralanan Beşiktaşlı taraftar K.E., yoğun bakımdan çıktı.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Dinamo Kiev-Beşiktaş maçını izlemek için Çanakkale’den Kiev’e giden Beşiktaş taraftarı Cüneyt Gacal, olaylarda yaralanan arkadaşlarının yoğun bakımdan çıktığını ve 4 gün içerisinde memleketlerine geri döneceklerini belirtti. Yoğun bakımdan çıkan arkadaşı K. E. hakkında konuşan Cüneyt Gacal, “Biz iyiyiz. Arkadaşta yoğun bakımdan çıktı. Dört gün hastanede yatacak. O iyileşince Çanakkale’ye hep beraber döneceğiz” dedi.

“Bu ülkeye gelmeseydiniz arkadaşınıza hiçbir şey olmazdı”

Kiev’deki dehşet anlarında, dört kişi maçı izleyen Çanakkaleli vatandaşlar Dinamo Kiev taraftarları tarafından dün saldırıya uğradı. Kiev taraftarlarınca tartaklanan ve sopalarla dövülen dört arkadaştan K.E., yine aynı kişiler tarafından bıçaklandı. Ardından yoğun bakıma kaldırılan ve başarılı bir ameliyat geçiren K.E.’nin sağlık durumu iyiye gidiyor. Arkadaşı hakkında bilgiler veren Cüneyt Gacal, o anlar yaşanırken polisin ‘Bu ülkeye gelmeseydiniz arkadaşınıza hiçbir şey olmazdı’ dediğini hatırlattı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir