Çanakkaleli Gazeteciler Gaziantep'i Gezdi

Çanakkaleli Gazeteciler Gaziantep'i Gezdi
09 Mayıs 2009

Çanakkaleli gazeteciler, 5,5 yıl görev yaptıktan sonra 2006 yılında Gaziantep’e tayin olan Vali Süleyman Kamçı’nın daveti üzerine geldikleri Gaziantep’te tarihi ve turistik yerleri gezdiler.

Çanakkale il merkeziyle ilçelerinden gazetecilerin katıldığı ziyarette İzmir üzerinden uçakla Gaziantep’e gelen Çanakkaleli gazeteciler, 2 gün boyunca Gaziantep’in tarihi ve turistik yerlerini gezerek Vali Süleyman Kamçı ile hasret giderdiler. Vali Kamçı, Çanakkaleli konuklarını Gaziantepli gazetecilerle Dedeman Otel’de verdiği yemekte buluşturdu. Yemeğe, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Yakup Çiçek, Anadolu Basın Birliği Gaziantep Şube Başkanı İsmet Atar, İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölge Müdürü Mefail Akçatepe, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü İsa Yıldıran ile Çanakkaleli gazeteciler katıldı.

Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmet Akıncı, Vali Süleyman Kamçı’ya nazik davetinden dolayı teşekkür etti. Akıncı, “Her zaman bizlere yardımcı olduğunuz gibi Gaziantep’e de bizleri davet ederek bu tarihi kenti tanıma fırsatı sunduğunuz için size minnettarız” dedi.

Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı da Çanakkaleli gazetecileri Gaziantep’te ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmet Akıncı, Vali Süleyman Kamçı’ya bir plaket takdim etti. Otel lobisinde hatıra fotoğrafı çektiren Çanakkaleli gazeteciler, Gaziantep’te görev yapan gazetecileri de Çanakkale’ye davet ettiler.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir