Çanakkaleli Girişimcilerden “Online Hotel Rezervasyon Sistemi” Projesi

18 Şubat 2012

Çanakkaleli yazılımcılar hazırladıkları “Online Hotel Rezervasyon Sistemi” ile 16. EMITT Turizm Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti.

Yeni yazılımlarını 16. EMITT Turizm Fuarı’na katılarak sergileyen Online Hotel Software (OHS) yetkilileri etkinlik boyunca büyük ilgi gördü. Oteller için “Yeni Nesil Online Otel Satış ve Rezervasyon Çözümleri” sunan Online Hotel Software (OHS) yetkilileri Armağan Aydeğer ve Burak Vanlı, OHS’nin 2012 yılı sonuna kadar Türkiye’nin bu alandaki en hızlı büyüyen firması olacaklarını belirterek; “Yazılım firmamız olarak otellere kolaylık sağlamak amacıyla bu yazımını gerçekleştirdik. EMITT Fuarı’nda da OHS’yi “Otelinizin Internet Ortamında Etkin ve Dinamik Satış- Pazarlamasını Sağlayan Bütün bir Rezervasyon ve Satış Çözümü” olarak tanıttık” dedi.

OHS Müdürü Armağan Aydeğer, Online Hotel Software’nin 1 ana 4 adet destekleyici ürün sunduğunu da belirterek; “Bu ürünler içinde OHB (Online Hotel Booking) ana ürün olarak “Otelinizin Web Sitesi Üzerinden Online Rezervasyon Almasını ve bu Rezervasyonların Etkin Yönetimini Sağlayan Üstün Niteliklere Sahip İleri Düzey Internet Satış & Pazarlama Uygulamasını” sunuyor. Diğer ürünlerden OHD (Online Hotel Design) otellere özel yeni nesil yönetilebilir web tasarım çözümlerini; OHM de (Online Hotel Marketing ) otellere özel internet üzerinden pazarlama, “Online Kanal Yönetimi ve GDS&IDS” hizmetlerini sunuyor. Yeni yazılımımızın yurtdışı satışları için İspanya ve Avrupa’nın online otel rezervasyon çözümlerinde çok önemli bir firması olan IDISO ile ortaklık görüşmelerimizi yürütüyoruz. Bunun yanında EMITT sırasında OHS’yi ziyaret eden profesyonel firmalardan ürünün Türki Cumhuriyetlerde de satış ve pazarlanması için genel distribütörlük talepleri geldi. Şu an ürünün geliştirilmesi için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yurt içinde yıl sonu hedefimiz 300 otele ulaşmak. Yurtdışındaki otellere ise 2012 Ekim ayı itibari ile açılmayı planlıyoruz” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir