Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkaleli Kadın Çiftçiler Bursa Tarım Fuarını Gezdi

Çanakkaleli Kadın Çiftçiler Bursa Tarım Fuarını Gezdi

Çanakkaleli kadın çiftçiler Bursa?da düzenlenen ?7. Tarım, Hayvancılık, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı?na katıldı.

Tarım İl Müdürlüğünce yürütülen ?Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım Faaliyetleri? çerçevesinde Bursa?da yapılan fuara Çanakkale?den Tevfikiye, Kumkale, Çıplak, Saraycık ve Dümrek köylerinden toplam 41 kadın çiftçinin katıldığını belirten yetkililer, ?Tarım ve hayvancılık sektöründeki teknolojik gelişmelerin ve ekipmanların sergilendiği fuarda çiftçilerimiz, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sera teknolojileri, su ve sulama teknolojileri, gübreler, zirai ilaçlar, tohum, fide, fidan ve bahçecilik, çiçekçilik ve ilgili teknolojiler, ekolojik tarım, çiftçilik ve seralara yönelik diğer ekipman ve hizmetler, agro bilişim, süt endüstrisi, canlı hayvan yetiştiriciliği, hayvansal üretim makineleri, hayvan sağlığı ve veterinerlik hizmetleri, ilaçları ve ekipmanları, tavukçuluk, mekanizasyon ve sektörel yayınlar konularında bilgilendiler? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir