Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’nin Değerleri İzmir’de Başarıyla Tanıtıldı

Çanakkale’nin Değerleri İzmir’de Başarıyla Tanıtıldı

İzmir’de gerçekleştirilen “Travel Turkey Turizm Fuarı”na katılan Çanakkaleli turizmciler ilin değerlerini başarı ile tanıttı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle Çanakkale, Assos, Truva Turizm Altyapı Hizmetleri Birliği üyeleri olan Çanakkale Valiliği, Çanakkale, Bozcaada, Ayvacık ve Gökçeada Belediyesi ile Çanakkale Turistik Oteller Derneği (ÇATOD) ve seyahat acentelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen fuar organizasyonunda Çanakkale tüm yönleriyle tanıtıldı. Fuarın açılışına Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çanakkale Vali Yardımcısı Alper Faruk Güngör, Avustralya’nın Çanakkale Konsolosu Andrew Koc McDonald katılarak ev sahipliği yaparken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da Çanakkale standına gelerek incelemelerde bulundu. Fuarda canlı seramik performansı ile yer alan Çanakkaleli Seramik Sanatçısı Muhammet Onat’ın çalışmalarını beğeniyle izledi. Onat’ın çalışmalarına yerli ve yabancı konuklar da büyük ilgi gösterirken katılımcılar seramik tornası başında kendi eserlerini de yaptı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir