Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çanakkale’nin ilk ve tek alkolsüz barı “Mocktail Bar”

Çanakkale’nin ilk ve tek alkolsüz barı “Mocktail Bar”

Çanakkale’nin sanat ruhu Apollon Art House & Cafe, farklı bir konsepti kente getirdi.
Çanakkale’nin ilk mocktail barı açıldı. Apollon Art House & Cafe tarafından hizmete başlayan Mocktail Bar, şehirde adından sıkça söz ettiren Çağatay Ercan’ın birbirinden güzel kokteyllerini barındırıyor. 3 çeşit olarak hazırlanan kokteyllerde ise; tutku meyvesi, sulu şeftali, deniz tuzu, jalapeno, taze çilek, reyhan, krema, füme ananas, taze salatalık, fesleğen, defne ve limon gibi malzemeler bulunuyor.
1

Peki, Nedir bu Mocktail bar?
İçeceklerin besin değerlerine ve tüketicinin sağlığına aynı zamanda tatlara odaklanan yeni bir kavram. Moctail barın danışmanlığını üstlenen Çağatay Ercan’ın mocktailleri bu İlk atılan adımı daha da önemli kılarak insanların Apollon’a gitmesi için ekstra bir neden yaratıyor. Şair Ece Ayhan sokakta bulunan Apollon Art House & Cafe yaz aylarını Çağatay Ercan’ın danışmanlığındaki Mocktail barında müşterilerini özel hissettirerek keyifli dakikalar sunuyor…

Görüntülenme: 139
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir