ÇANAKKALE’YE ALTIN YAKIŞIR!

22 Ağustos 2016

Çanakkale’nin en aktif görme engelliler spor kulübü olan 1915 Çanakkale SK, 18-20 Ağustos 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılan “Görme Engelliler Halter BENCH PRESS ŞAMPİYONASI’na” katıldı.

Türkiye görme engelliler spor federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve 18-20 ağustos 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde gerçekleştirilen Görme Engelliler Halter Şampiyonasına il adına katılım sağlayan sporculardan 1915 Çanakkale spor kulübü sporcusu Samet Boztepe Gençler, kendi kategorisinde katıldığı yarışmada 75 kg klasmanında Türkiye birincisi olarak Altın madalyayı Çanakkale’ye getirdi. Kulüp başkanı Nuray Işık Telli ise “Bu yıl gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerde bize destek veren sponsorumuz GESTAŞ Deniz Ulaşım’a ve tüm destekçilere teşekkür ederiz” dedi.
Kulüp başkanı Telli’nin verdiği bilgiye göre kulübün 2016 son ulusal faaliyeti 2 – 4 eylülde gerçekleştirilecek yüzme şampiyonaları olacak. Ayrıca Telli, yeni sezona kadar yerel empati maçları ve sporcuların önümüzdeki sezona hazırlıkları ile devam edeceklerini söyledi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir