Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çan’da “Değerlerimiz” Semineri Gerçekleşti

Çan’da “Değerlerimiz” Semineri Gerçekleşti

Çan Belediyesi’nin katkıları ile Çan Meslek Yüksekokulu organizasyonunda “Değerlerimiz” semineri gerçekleşti.

Seminere, konuşmacı olarak Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çanakkale Seramik Fabrikaları AR-GE ve Teknoloji Müdürü Ali Küçük, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, ÇOMÜ Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Salih Zeki Genç ve Doç. Dr. Muhammet Erat, Çan Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Yakup Kılıçarslan ve Erdem Gündoğdu ile Çan Meslek Yüksekokulu hocaları, öğrencileri, Çan esnafı ve halkı katıldı.

Çan Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yakup Kılıçarslan yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Çanakkale Seramik Fabrikaları Onursal Başkanı Dr. Hacı İbrahim Bodur önderliğinde Çan çok büyük bir gelişme kat etti. Şu anda da Çan Meslek Yüksekokulu ve öğrencileri ile beraber bizler bu seviyeyi bir kat daha arttırmak için uğraşıyoruz. Bugün bizlerle beraber olan değerli hocalarımıza, Belediye Başkanımıza, Çanakkale Seramik Fabrikaları ARGE ve Teknoloji Müdürümüze, okul hocalarımıza, vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Seminer “Çan’ın Değerleri” ve “Genel Değerlerimiz” konularının aktarılmasının ardından ikramlar ile son buldu.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir