Çan’da Köy Yollarının Tamiratına Başlandı

Çan’da Köy Yollarının Tamiratına Başlandı
01 Temmuz 2009

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Çan Şantiyesi’ne bağlı ekipler ilçeye bağlı köylerdeki yolların tamiratına başladı.

Kış aylarında aşırı yağışlar başta olmak üzere kötü hava şartları nedeniyle bozulan Çan ilçesine bağlı köy yollarının tamir ve bakımının belirlenen bir program dahilinde bakıma alındığını belirten İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Çan Şantiyesi Şefi Mehmet Kopuk, tamirat çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Çanakkale İl Karayolu’ndan başlanarak Büyükpaşa, Küçükpaşa ve Uzunalan köy yollarının asfalt yama, bakım ve tamir çalışmalarının birer grayder ve silindirin yanı sıra iki kamyon ve 10 personel ile yürütüldüğünü kaydeden Çan Şantiye Şefi Mehmet Kopuk, “Bize verilen program dahilinde köy yollarının tamir ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Şu an ekibimin yoğun gayretleri sonucunda programdan önce köy yollarının tamirini bitireceğiz” dedi. Çan’daki asfalt ve bakım çalışmalarında ilk olarak Küçükpaşa Köyünde kış aylarında aşırı yağan yağmurların etkisi ile bozulan asfalt köy yolunun tamiratı yapıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir