Çan'da Ses Yarışması Düzenlendi

18 Mayıs 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen ?Bu Şehrin Çocukları Buluşuyor? etkinliği kapsamındaki ses yarışması büyük ilgi gördü.

Çan Sivil Toplum Platformu (STP) tarafından ?Cevher işlenirse mücevher olur? ve ?Sen de Sesini Duyur? sloganıyla düzenlenen ?Ses Yarışması? için ön eleme yapıldı. Çan Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Sosyal Tesisleri?nde gerçekleştirilen ve Işıl Başar, Mustafa Çekmece, Vildan Gürel ve Halil Karadeniz?in jüriliğini yaptığı yarışma öncesi Çan Lisesi Kolbastı Ekibi de gösteri sundu.

Düzenledikleri yarışmada kategori ve yaş sınırlamasının olmadığını belirten Çan STP Dönem Başkanı Mehmet Naci Tülek, ?Çan Sivil Toplum Platformu tarafından düzenlenen “Bu Şehrin Çocukları Buluşuyor” etkinliği çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz yarışmaya büyük bir katılım oldu. Medeni cesaretini göstererek sesini duyurmak amacıyla yarışmamıza katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz? dedi. Yarışmada Hacer Çıtak, Kübra Erol, Mehmet Avcı, Mehmet Tosun, Arif Emre Şehoğlu, Rumeysa Karagöz ve Gamze Çavdar?ın finale kaldıkları açıklandı.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • Ş.ODABAŞI
    18/05/2009 14:02

    Final hangi tarihte ve nerde?

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir