Çan’ın Karşıyaka Mahallesi’nde Asayiş Toplantısı

Çan’ın Karşıyaka Mahallesi’nde Asayiş Toplantısı
05 Aralık 2011

Çanakkale’nin Çan ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde huzur ve asayiş toplantısı düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar, mahallede ikamet eden ve toplantıya katılan vatandaşlara, ilçede meydana gelen hırsızlık olayları başta olmak üzere, şehir içi trafik sorununa kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu. Nakışyapar, vatandaşların can ve mal güvenliğin sağlanabilmesi ve daha huzurlu bir hayat yaşayabilmeleri için dikkat etmelerini ve uymalarını istedikleri kuralları anlatarak, özellikle hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek önlemleri detaylı olarak vatandaşlara açıkladı.

Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Aydın da yapılan toplantının kendileri açısından son derece faydalı olduğunu, verdiği aydınlatıcı bilgilerden dolayı İlçe Emniyet Müdürü Hakan Nakışyapar’a teşekkür etti.Mahalledeki vatandaşların da katıldığı toplantıda, Toplum Destekli Polis Memurları tarafından vatandaşlara Çan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlatılan broşürler de dağıtılarak, mahalle sakinlerinin dile getirdikleri şikayet, istek ve öneriler kayıt altına alındı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir