ÇATİOD Üyeleri İstanbul’da Buluştu

ÇATİOD Üyeleri İstanbul’da Buluştu
01 Şubat 2019

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Mezunlar Derneği (ÇATİOD), buluşmalarının adresi İstanbul oldu.

İstanbul Aqua Floria Balıkev’de bir araya gelen ÇATİOD üyeleri, gelecek günlerde planladıkları projelerin hayat geçirilmesi adına görüş alışverişinde bulundular. Geceye ÇATİOD Başkanı Yusuf KAYAALP ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra İstanbul’da yaşayan Mezun, Turizmci ve otelciler de katıldı. Gecede bir konuşma yapan ÇATİOD Başkanı Yusuf KAYAALP, derneğin çalışmalarının yanı sıra iyi geçmesi beklenen 2019 sezonunu da değerlendirdi.

ÇATİOD İstanbul Buluşması

Kayaalp, “Derneğimiz olağan toplantılarını genelde Çanakkale’de gerçekleştiriyor. Ancak, Turizmci üyelerimizin EMITT Turizm fuarı nedeniyle İstanbul’da olmalarını da fırsat bilerek buluşma yerimizi İstanbul olarak seçtik. Bu buluşmalarımızda aldığımız kararları sonrasında hayata geçirmek için çalışıyoruz. Dernek işi gönül işidir, biz de yönetim olarak bunun bilincindeyiz ve tüm gücümüzle gönülden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mezun veya mezun olacak öğrencilerimize yeni iş imkanları bulabilmek için araştırmalar yapıyoruz. Yönetim kurulu ve üyelerimizin istek ve destekleri doğrultusunda devam ettirmiş olduğumuz, mezun olduğumuz okulumuzda okuyan ve ihtiyacı olan geleceğin turizmci adayları olan öğrencilerimize burs vermeye devam ederken, bu sayıyı 20 öğrenciye çıkartıyoruz. Bu konuda okul idaresini de bilgilendiriyoruz. Onların eğitimine katkıda bulunmak her zaman bizi mutlu edecektir.” dedi.

ÇATİOD İstanbul Buluşması

Alınan karar doğrultusunda bir sonraki toplantının Nisan ayında Çanakkale’de yapılması kararlaştırılarak, toplantı toplu bir fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ÇATİOD İstanbul Buluşması

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir