Çelik İşleyen Üreticiler İÇDAŞ’ta Buluştu

Çelik İşleyen Üreticiler İÇDAŞ’ta Buluştu
04 Haziran 2011

Türkiye’nin bir çok şehrinde İÇDAŞ ürünleri kullanarak, elektrot, akıllı vida, otomotiv yan ürünleri, tel, cıvata gibi çok farklı mamuller üreten demir sanayicisi 65 firma İÇDAŞ tesislerini inceledi.

Onlarca yıldır İÇDAŞ ürünlerini kullanarak sınai mamül üreten işyeri sahipleri bu defa İÇDAŞ yurtiçi satış departmanının organizasyonuyla İÇDAŞ Biga tesislerinde bir araya geldiler.

Tesislerde Yurtiçi Satış Müdürü Onur Bilgin, Kalite Kontrol Müdürü Müstafa Balcı ve ekibi tarafından karşılanan işyeri sahiplerine Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Suat Karataş rehberlik etti.

İÇDAŞ çelikhane ve haddehane tesislerini yakından ilgiyle inceleyen konuklar “Biz demir kokusunu ekmek gibi aziz biliriz.Yıllardır İÇDAŞ’la çalışırız.Ürünlerini bilir ve kullanırız. İlk defa üretim tesislerini görmek nasip oldu.Ülkemizin böylesi modern, tertemiz ve dünya ile rekabet edebilecek kapasitede tesislere sahip olması sektörün parçası olan bizlere gurur ve mutluluk verdi.İÇDAŞ bizim için baba ocağımız gibi.” dediler.

İÇDAŞ haddehanelerinde filmaşin ve inşaat demiri üretim tezgahları başında İÇDAŞ’ın üretimine tanıklık eden, kalite kontrol laboratuarını inceleyen konukların sorularını İÇDAŞ Kalite Kontrol Md. Yrd. Sezgin Akkanlı yanıtladı.

Konuklara İÇDAŞ hakkında bilgi veren Suat Karataş, İÇDAŞ ürünleri işleyerek nihai mamüle çeviren işyeri sahiplerini tesislerde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Bu buluşma ile 5000’i aşan çalışanı yanı sıra İÇDAŞ’ın ürün kullanıcıları ile tanışmak Çanakkale’de yapılan üretimin ülkemiz ekonomisindeki önemini anlamak açısından çok yararlı oldu” dedi.

İÇDAŞ tesis gezisini takiben konuklara Aksaz Köyünde yemek verilmesinin ardından Çelik mamül üreten işyeri sahipleri tesislerden ayrıldılar.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir