CHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Sarıbaş: “Başarı Paylaştıkça Değer Kazanır”

06 Nisan 2011

23 yıl aradan sonra CHP Çanakkale İl Örgütü’nde 3 Nisan 2011 Pazar günü yapılan üye katılımlı ön seçim sonrasında 3885 üyenin oyunu alarak CHP Çanakkale 1. sıra milletvekili adayı olan Mimar Ali Sarıbaş yaptığı açıklamada, sivil toplum kuruluşları, yerel ve ulusal basın çalışanları, temsilcileri, demokratik kitle örgütleri, sendikalar, CHP örgütleri ve üyelerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

CHP 1. sıra Milletvekili adayı Sarıbaş, “12 Haziran 2011 gününe kadar Çanakkale’de görüşülmedik yurttaş, gidilmedik köy kalmayacak. AKP iktidarını yıkmak ve sosyal devletin ilkeleriyle yolumuza devam etmek için el birliği ile gönülden çalışacağız” dedi.

Yorumlar...
  • Emirali KARAALİ
    07/04/2011 03:02

    Dört dönem kesintisiz belediye başkanlığını başarıyla yürüten; bu zaman zarfında hesabını veremediği bir tek çivi bile olmayan sevgili dostum Mimar Ali Sarıbaş'ın hem Çarakkale'yi başarıyla temsil etme, hem de yasama ve hizmet görevlerini yürütme anlamında isminden sıkça söz ettireceğinden hiç ama hiç kuşkum yoktur. Çanakkale halkının aydınlık yüzüne ve çalışana verdiği değere güvenerek diyorum ki; Sayın Sarıbaş'ın yanına arkadaşlarını da ekleyerek grup halinde Ankara'ya gönderecekler. İki çocuğumun doğup büyüdüğü, ömrümün en güzel 19 yılını geçirdiğim, çok şey öğrendiğim, kalıcı dostluklar edindiğim Çanakkale ve Çanakkaleli hemşehrilerime yakışan da bu olsa gerek...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir