Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Ali Sarıbaş Çan’da İlgiyle Karşılandı

CHP Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Ali Sarıbaş Çan’da İlgiyle Karşılandı

CHP Çanakkale Milletvekili aday adayı 20 yıl belediye başkanlığı yaptığı Çan ilçesinde büyük ilgiyle karşılandı.

1989 yılında Çan ilçesinde belediye başkanı seçilen ve dört dönem, 20 yıl aralıksız belediye başkanlığı yapan Ali Sarıbaş, dün hemşerilerinin karşısına CHP Çanakkale Milletvekili aday adayı olarak çıktı.

CHP Çan İlçe Meclisi Başkanı Hilmi İlhan ve yönetimini ziyaret eden CHP Çanakkale Milletvekili aday adayı Ali Sarıbaş yöneticilerle görüşmesinin ardından partililerle bir araya geldi. Sarıbaş’ın adeta gövde gösterisi yaptığı toplantıya büyük ilgi gösteren üyeler ve vatandaşlar “Çan’ın mimarı, Çanakkale’nin geleceği” sloganlar atarak sevgi gösterisinde bulundular.

Çan’da Pazartesi günleri kurulan pazarı da ziyaret eden Sarıbaş, vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştı. “Çan seni unutmaz” diyerek sevgi gösterisinde bulunan vatandaşa, “Hizmet edeni kimse unutmaz, sizin takdirlerinizle Çanakkale’ye, ülkeme hizmet etmek istiyorum” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir