CHP Gelibolu Belediye Başkan Adayı Özacar’dan Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret

20 Şubat 2009

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Mimar Mustafa Özacar, yerel seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

İlçede ziyaret programına devam eden CHP adayı Özacar, ilk olarak Karadenizliler Dayanışma ve Kalkınma Derneği’ni ziyaret etti. Karadenizliler Derneği’nde bir konuşma yapan Özacar, “Bu tür dernekler sosyal dayanışmanın göstergesidir. İnsanlar arasındaki dayanışmanın ve birlikteliğin en üst düzeye çıkmasıdır. Bu memleket hepimizin. Herkes elini taşın altına koymalı. Toplumun bütün kesimleriyle el ele vererek, Gelibolu’ya birlikte sahip çıkacağız” dedi.

CHP adayı Mustafa Özacar ardından Harb-İş Sendikası?nda yönetici ve işçilerle bir araya geldi. Ziyarette Gelibolu ile ilgili projelerini anlatan Özacar, “Vatandaşlarımız beş yıl sonra verdikleri oydan pişmanlık duymayacakları bir yerel yönetim anlayışını görecekler. Çünkü biz beş yıl içinde Gelibolu’yu yaşanabilir bir kent haline dönüştüreceğiz” dedi. CHP adayı mimar Özacar, daha sonra Fenerbahçeliler Derneği2ni ziyaret etti. Gezi boyunca CHP’nin bu seçimlerde belediye başkanlığını kazacağını iddia eden Mustafa Özacar, “Biz projelerimiz ile geliyoruz. İnsan sevgisi ile geliyoruz. 29 Mart’ta belediyeyi sizler ile birlikte teslim alıp, sizler ile birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir