CHP Genel Başkan Yardımcısı Ziyaretleri…

21 Ekim 2015

CHP İletişim ve Medya ile ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne ziyarette bulundu.
Çanakkale Belediyesi’ni ziyaret eden Berberoğlu’nu Belediye Başkan Vekili Adnan Güler ağırladı. Çanakkale Milletvekilleri ve Çanakkaleli parti yöneticilerinin katıldığı kent ve ülke gündemine ilişkin karşılıklı sohbetin gerçekleştirildiği ziyarette Çanakkale Belediyesi’nin çalışmaları ve projelerine ilişkin de bilgilendirme yapıldı.
Ziyaretin sonunda Başkan Vekili Adnan Güler, CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu’na Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı anısına özel olarak hazırlanan asker matarası hediye etti.
Öte yandan CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, partisinin seçim çalışmalarına destek vermek üzere Çanakkale’ye geldi. Parti binasında basın toplantısı düzenledi. CHP Çanakkale milletvekilleri Muharrem Erkek, Bülent Öz, Çanakkale İl Başkanı Hamza Karagöz, Merkez İlçe Başkanı Nejat Önder ve partililer de toplantıya katıldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, “IŞİD bombacısı, polis takibindeyken Ankara’ya geliyor. İki adamı getiriyor. Sabah kahvaltı ettiriyor. Katliamdan sonra tekrar Adana üzerinden Gaziantep’e dönüyor. Olaydan 5 gün sonra gözaltına alınıyor. Televizyon programında bir ifade kullanan bir baro başkanı, baroda gözaltına alınıp ifadeye götürülüyor. Burada bir orantısız adaletsizlik var gibi geliyor” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir