CHP Karabiga’da İddialı

21 Şubat 2009

Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde CHP Belediye Başkan Adayı Muzaffer Karataş seçim çalışmalarına hız verdi.

Seçmenle bire bir diyalog haline giren Karataş, 100-120 hanelik toplu konut projesini gerçekleştirerek, TOKİ konutlarıyla Karabiga’nın nefes alacağını belirtti. Çarşı projesi ile Karabiga’nın makus tarihinin değişeceğine inandıklarını ifade eden CHP Karabiga Belediye Başkan Adayı Muzaffer Karataş sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Gençlik Lokalleri ve spor alanları konusunda çok ciddi çalışmalar yürüteceğiz. Geleceğimiz olan gençlere önem veriyoruz. Bölgenin en güzel denizine sahibiz ancak bundan yeteri kadar faydalanamıyoruz. Bu nedenle plajlarımızı yeniden gözden geçireceğiz. Kadınlar hamamından fenere kadar plaj projemiz var. Plajı yapmakla da iş bitmiyor tabi. Onu işletmeye açıp bakımını sağlayacağız. Aktan yolu başlangıcındaki Göktepelinin Çeşme?den Karabiga girişine kadar olan yolu ışıklandırmalı çift yol yaparak Karabiga girişini modern bir hale getireceğiz.”

CHP Karabiga Belediye Başkan Adayı Muzaffer Karataş?ın listesindeki belediye meclis üyesi adaylar da İsmail Doğan (Kontejan), Işın Özfiliz, Hüseyin Karaduman, Hüseyin Keşan, Cemal Korkut, Ehya Girgin, Fahri Kotel, Muzaffer Aydın, Kemal Canbaz isimlerinden oluştu.

İHA

Yorumlar...
  • yaprak
    16/05/2009 10:27

    muzaffer karataş olabilir mümkün

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir