CHP’li İlçe Başkanları Çan’da Toplandı

03 Aralık 2008

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) seçimdeki stratejisini belirmek üzere Çanakkale?nin Çan ilçesinde toplandı.

CHP Çan İlçe Başkanlığı’nda İl Başkanı Serdar Soydan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda program ve tüzük kurultayı başta olmak üzere İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Birlik ve Dayanışma Yemeği” görüşülürken, ayrıca yerel seçimlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

CHP Çanakkale İl Başkanı Serdar Soydan, Türkiye’de bir rekoru kıracaklarını belirterek, “Dört dönemdir Çan Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten başkanımız Ali Sarıbaş ile beşinci dönemde de yolumuza devam ederek Türkiye’de rekor kıracağız. Ali Sarıbaş, Çan’da aday adayımız değil, adayımız” dedi.

Soydan, CHP olarak iktidar yürüyüşüne Çan’dan başladıklarını da kaydederek, “İnşallah 29 Mart’taki seçimlerde 12 ilçemizi de alacağız” şeklinde konuştu. Terzialan CHP Belde Başkanı Ahmet Güler’in de katıldığı toplantıda Terzialan Belediye Başkan Adayının da Necmi Can olduğu açıklandı. Yaklaşık iki saat süren toplantı sonrasında Menderes Parkı’nda halkla sohbet toplantısı yapan CHP’li başkanlar, ardından Sergis Otel’de akşam yemeğine katıldı.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir