CHP’li Milletvekili Aday Adayı Sarıbaş Gelibolu’da

15 Şubat 2011

Haziran ayında yapılacak olan genel seçimde CHP’den Çanakkale milletvekili aday adayı olan Ali Sarıbaş, Gelibolu ilçesini ziyaret etti.

CHP’den Çanakkale milletvekili aday adayı olan eski Çan Belediye Başkanı Mimar Ali Sarıbaş’ı Gelibolu CHP ilçe binasında İlçe Başkanı Nihat Öner ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Sarıbaş burada yaptığı açıklamada, örgütün aldığı kararlar doğrultusunda aday adayı olamaya karar verdiğini belirterek, “Örgüt içinde devlet deneyimi ile birikimlerimi paylaşmak ve bu birikimlerimden yararlandırmak üzere aday adayı oldum. Sosyal demokrasi bizler için çok önemlidir. Bugün ülkemizin CHP’ye çok ihtiyacı olduğunu biliyorum. Demokrat düşünen herkesin bu çatı altında mücadele etmesini istiyorum. Köy, kasaba demeden her yere giderek, projelerimizi anlatacağız” dedi.

Ali Sarıbaş bu konuşmanın ardından Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Özaacar, aday adayı olan Sarıbaş’a başarılar dileyerek, “Parti içi ön seçim yapılması şart” dedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • sebahaddin emir
    05/03/2011 21:19

    Halkımıza hizmetini 20 yıl gibi bir süre ile Belediye Başkanı olarak yapan Başkanımızın bundan sonraki hizmetlerini tüm Çanakkale halkımız için Mecliste yapması yolundaki kararından dolayı kendisini kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

  • sezen derin
    17/02/2011 00:25

    Ali Sarıbaş tüm Çanakkale'yi kucaklayacak, belediye başkanlığından geldiği için halkla sürekli içiçe olacak, daha önceki hizmetleri ile de kendisini kanıtlamış bir isimdir. Kendisine milletvekilliği yolunda başarılar.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir