ÇİMDER’den Kurucu Üyelere Plaket

ÇİMDER’den Kurucu Üyelere Plaket
09 Mayıs 2014

Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği yeni oluşturulan yönetim kurulu çıktığı ziyaret turunda derneğin oluşumunda yer alan ve katkı sağlayan kurucu üyelere plaket verdi.

Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Genlik, Başkan Yardımcısı Eren Kemerli, Dernek Genel Sekreteri Metin Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Salman ve Hasan Hüseyin Gaga’dan oluşan heyet ilk olarak ÇİMDER Yönetim Kurulu Eski Başkanı Güven Barış Yüksel’i ziyaret etti. Güvenli Beton Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyaret sonunda derneğin kurucusu ve yönetiminde kilometre taşı olan Yüksel’e ÇİMDER tarafından plaket takdim edildi.

Heyet daha sonra sırasıyla derneğin kurucu Toyota Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Aydoğan’ı, Ergo Sigorta’da Emin Uz’u, Boğaziçi Konakları Satış Ofisi’nde İnşaat Mühendisi Resul Başot’u, Fırat İnşaat Binası’nda Aydın Fırat’ı, Çanakkale İnşaat Mühendisleri Odası Eski Başkanı İlyas Acar’ı, bir süre önce amansız hastalığa yenik düşerek vefat eden Adadeng İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Esat Kutluay’ın kardeşi Rıfat Kutluay’ı ziyaret ederek plaketlerini verdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir