Cinnet Geçiren Adam Eşini ve Çocuğunu Öldürdükten Sonra İntihar Etti

Cinnet Geçiren Adam Eşini ve Çocuğunu Öldürdükten Sonra İntihar Etti
21 Ocak 2012

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde cinnet getiren bir sağlıkçı, hemşire eşi ile 2 yaşındaki çocuğunu öldürüp intihar etti.

Ezine Devlet Hastanesi’nde röntgen teknikeri olarak görev yapan Serkan Sevinç (34), sabah saatlerinde Gazi Mahallesi’ndeki evinde cinnet getirerek eşi Türkan (33) ve çocukları Deniz Ege’yi (2) bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra boğazını keserek intihar eden şahıs, eşi ve çocuğu olay yerinde hayatını kaybederken, Türkan Sevinç’in sabah işe gitmemesi üzerine kendisini merak edip evine giden hemşireler korkunç manzarayla karşılaştı. Savcı evde inceleme yaparken, ilçe halkının kanını donduran olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

ÇANAKKALE’DE TEFECİ FACİASI
Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, cinnet getirerek ailesini öldürdükten sonra kendi canına kıyan sağlıkçının tefecilere büyük miktarda borcu olduğu, eşinin ise 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Ezine Devlet Hastanesi’nde röntgen teknikeri olarak görev yapan Serkan Sevinç (34), sabah saatlerinde Gazi Mahallesi’ndeki evinde cinnet getirerek eşi Türkan (33) ve çocukları Deniz Ege’yi (2) bıçaklayarak öldürdü. Sevinç, daha sonra boğazını keserek kendi canına kıydı. Serkan Sevinç, aynı hastanede hemşire olan eşi ve 2 yaşındaki çocuğu olay yerinde hayatını kaybetti. Türkan Sevinç’in sabah işe gitmemesi üzerine kendisini merak edip evine gelen hemşireler, korkunç manzarayla karşılaştı. Cenazeler, savcının incelemesinin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Serkan Sevinç’in tefecilere yaklaşık 250 bin lira borcu olduğu iddia edilirken, Türkan Sevinç’in 4 aylık hamile olduğu öğrenildi.
Bu arada özel cenaze hizmetleri veren bir firma işleten Fikret Gönül, Serkan Sevinç’in kendisine sürekli, “Ben ölürsem cenazemi Bursa’ya götüreceksin. Para da almayacaksın” dediğini anlattı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir