Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Çocuk Futbolu Eğitim Projesi” ÇOMÜ’de Öğrencilerle Buluştu

“Çocuk Futbolu Eğitim Projesi” ÇOMÜ’de Öğrencilerle Buluştu

‘Çocuk Futbolu Eğitim Projesi’nin tanıtımı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO)’da yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu, Futbol Gelişim Direktörlüğü, Çocuk ve Okul Futbolu Birimi, Kadın Futbolu Müdürlüğü ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen Türkiye genelindeki 20 Üniversitenin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ve Spor Bilimleri Fakülteleri işbirliğinde yapılması planlanan “Çocuk Futbolu Eğitim Projesi”nin tanıtımı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO)’da yapıldı.

BESYO’nun da projeye kabul edilmesiyle ÇOMÜ, 20 Üniversitenin arasında yerini alırken Türkiye Futbol Federasyonu Çocuk ve Okul Futbolu Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Kenan Şebin, bir sunum yaparak BESYO öğrencilerini proje ile ilgili bilgilendirdi.

[Kaynak: comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir