Çocuk Kültür Evi Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor

Çocuk Kültür Evi Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
19 Eylül 2018

5-15 yaş aralığındaki çocukları yıl boyunca farklı disiplinlerden atölye programları ve renkli etkinliklerle buluşturan Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi 2018-2019 dönemi atölye kayıtlarına başlıyor.

Ekim 2016 tarihinde hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede içerisinde bin 500 üye sayısına ulaşan Çocuk Kültür Evi danstan müziğe, robotikten dramaya, akıl oyunlarından plastik sanatlara, neşeli İngilizceden hareket atölyesine, interaktif kütüphane hizmetine kadar geniş bir atölye programı ve Masal Günleri, Film Günleri, Yazar Sanatçı Buluşmaları ve programa bu yıl eklenen Anadolu Masalları Kukla Gösterisi gibi etkinliklerle çocukları bu yıl da neşeli, eğlenceli bir sürece davet ediyor.

25-29 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek atölye kayıtları için, çocukların öncelikle Çocuk Kültür Evi’ne üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemleri için ise çocuğun 1 adet vesikalık fotoğrafı, nüfus cüzdanı fotokopisi ve velilerden birinin nüfus cüzdanı fotokopisi ile Çocuk Kültür Evi’ne başvurmak yeterli oluyor.
Çocuk Kültür Evi bünyesinde çalışmalarını yürüten Çocuk Kültür Evi Korosu’nun 6 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşecek seçmelerine katılmak isteyen 8 yaş ve üstü çocukların da 25-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Çocuk Kültür Evi’ne başvurarak kayıt olmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: (0286) 217 73 11 Cevat Paşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak No: 26/A

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir