Çocuk Kültür Evi’nde 23 Nisan Coşkusu

Çocuk Kültür Evi’nde 23 Nisan Coşkusu
23 Mayıs 2020
13:00
Sosyal Medya
Topluluk Organizasyonu

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, sağlıklı yarınlara ulaşabilmek için bu yıl evde kutlayacağımız 23 Nisan’a özel olarak Çocuk Kültür Evi’nin sosyal medya hesaplarından ve youtube kanalından izlenebilecek bir dizi etkinlik hazırladı.

Salgın önlemleri kapsamında atölye ve etkinlik programlarına ara veren ve bu süreç boyunca eğitmenlerinin çocuklar ve ebeveynler için hazırladığı özel içerikleri sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşan Çocuk Kültür Evi, tüm çocukları ‘’Bir arada olamasak da kalplerimiz hep yan yana’’ mottosuyla hazırladığı özel 23 Nisan Programı’na katılarak bayram sevinci ve coşkusunu doyasıya yaşamaya davet ediyor.

Dünyada çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hazırlanan ve Çocuk Kültür Evi’nin Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube hesaplarından izlenebilecek programın detayları şöyle;

Evde Sanat Sergisi

Çocuk Kültür Evi Sanat Atölyesi katılımcılarının hazırladığı mini sergi 23 Nisan Perşembe günü saat 13.00’te paylaşıma sunulacak.

Evde Yazar Buluşması  “Füsun Çetinel”

Çocukların ilgiyle takip ettiği çocuk edebiyatı yazarı Füsun Çetinel’in gerçekleştireceği ve Çetinel’in evde geçirilen zamanlar için eğlenceli ve yaratıcı önerilerini paylaşacağı buluşma 23 Nisan Perşembe günü saat 14.00’de başlayacak.

Evde Yazar Buluşması  “Sima Özkan”

Çocukların favori yazarlarından Sima Özkan’ın gerçekleştireceği ve Özkan’ın ‘’yeşil’’ ve ‘’sürdürülebilir’’ etkinlik önerilerini paylaşacağı buluşma 23 Nisan Perşembe günü saat 14.30’da başlayacak.

Evde Müzik Dinletisi

Çocuk Kültür Evi Müzik Atölyeleri’ne devam eden Çocuk Korosu, Çocuk Orkestrası ve Bireysel Çalgı Programı katılımcılarının hazırladığı mini müzik dinletisi 23 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de paylaşıma sunulacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir