Çocuk Kültür Evi’nde Birbirinden Eğlenceli Mayıs Etkinlikleri

Çocuk Kültür Evi’nde Birbirinden Eğlenceli Mayıs Etkinlikleri
04 Mayıs 2021

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi’nin pandemi tedbirleri kapsamında “çevrim içi” olarak yürüttüğü atölye ve etkinlik programlarının mayıs ayı içerikleri, tüm çocuklara birbirinden neşeli, eğlenceli ve keyifli tavsiyeler sunuyor.

Çocuk Kültür Evi’nin, “İlham Veren Portreler” başlığıyla hazırladığı sunum, çocuklara 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü ünlü girişimci Mark Zuckerberg’i daha yakından tanıma fırsatı sunacak. Mayıs ayının bir diğer etkinliği olan “Renkli Fikirler Atölyesi” çerçevesinde ise çocuklar, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü “Evde Bilim” başlığıyla sunulan “Sütte Dans Eden Renkler” deneyiyle bilimin kapıları aralayacak.

Çocuk Kültür Evi, “Evde Yazar Sohbetleri” başlığıyla gerçekleştirdiği ve yazarların Kültür Evi’ne özel hazırladığı çevrim içi sohbetler kapsamında, 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü çocukları çocuk edebiyatının usta kalemi Yalvaç Ural ile bir araya geldiracak.

Mayıs ayı boyunca her pazartesi “Haftanın Kitabı”, her salı “Neşeli Sözlük” her perşembe “Çocuğum Haklarım Var” ve her cuma günü “Haftanın Filmi” tavsiyeleri tüm çocukları bekliyor olacak. Programın ilgiyle takip edilen bir diğer başlığı olan “Günün Makalesi” ise mayıs ayı boyunca yine her çarşamba günü ebeveynlerin faydalanabilecekleri makale tavsiyelerini takipçilerin beğenisine sunacak.

Çocuk Kültür Evi eğitmenlerince hazırlanan programa, Çocuk Kültür Evi’nin Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube hesapları üzerinden ulaşılıyor olacak.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir