Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çocuk Kültür Evi’nde Kütüphaneler Haftası Kutlandı

Çocuk Kültür Evi’nde Kütüphaneler Haftası Kutlandı

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, her yıl mart ayının son haftasında kutlanan Kütüphaneler Haftası kapsamında Atatürk Anaokulu ve Şehit Cemal Demir İmam Hatip Lisesi Anasınıfı öğrencilerini ağırladı.

Öğretmenleri eşliğinde Çocuk Kültür Evi’ni ziyaret eden çocuklarla gerçekleştirilen masal etkinliklerinde Becky Bloom’un yazdığı “Kültürlü Kurt”, Ferida Wollf’un yazdığı “Masal Battaniyesi” ve Rocio Bonilla’nın yazdığı “Dünyanın En Yüksek Kitap Dağı” adlı kitaplar çocuklarla paylaşıldı.

Çocuk Kültür Evi’nin erken yaşta kitap okuma ve kütüphane tanışıklığı edindirmeyi hedefleyen etkinliklerinde çocuklar hayal kurma, merak etme, grup içinde kendini ve fikirlerini rahatça ifade edebilme gibi pek çok beceriyi deneyimleme fırsatı buldu. Etkinliğin ardından Çocuk Kültür Evi kütüphanesindeki kitapları doyasıya inceleyen çocukların keyifleri görülmeye değerdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir