Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Çocuklar İçin Eğlenceli Yaz Etkinlikleri Başladı

Çocuklar İçin Eğlenceli Yaz Etkinlikleri Başladı

Çanakkale Belediyesine bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Barbaros, Troia ve Esenler Sosyal Yaşam Evlerinde her yıl olduğu gibi bu sene de eğlenceli yaz etkinlikleri başladı.

7-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik ücretsiz olarak düzenlenen etkinliklerde çocukların yaz tatilini hem verimli hem de eğlenceli bir şekilde geçirmesi hedefleniyor. Yaklaşık iki ay boyunca devam edecek olan etkinlikler kapsamında çocuklar her gün yaklaşık 5 saat süren programlara katılıyor. Bu yıl katılımın arttığı gözlemlenen yaz etkinliklerinde çocuklar, haftada bir kent gezisi de gerçekleştirirken, oyuncak atölyesinden yaratıcı dramaya, takı tasarımından satranca, masa tenisinden, dansa pek çok atölyede bulunabiliyor. Çocuklar etkinliklerde akranlarıyla çatışmasız iletişim yürütmeyi, haklarını ve yaşlarına uygun sorumlulukları, yaratıcı yanlarını geliştirmeyi, kendilerini ifade etmeyi öğreniyorlar.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir