Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ, ADIM Üniversiteleri Konsorsiyumu’na Üye Oldu

ÇOMÜ, ADIM Üniversiteleri Konsorsiyumu’na Üye Oldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) daha çok Ege Bölgesi’nde yerleşik üniversitelerin üyesi olduğu ADIM Üniversiteleri Konsorsiyumu’na üye oldu. Aynı zamanda Trakya Üniversiteler Birliği’nin de üyesi olan ÇOMÜ bu üyelikle ortak program açılması ve diğer akademik işbirliklerini gerçekleştirme imkanını bulacak.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, “Hedefimiz hem ülkemizde, hem de yurt dışında diğer üniversiteler ile daha çok işbirliği olanaklarını aramaktır” dedi.

ADIM Üniversiteleri üyesi üniversiteler şunlar: Adnan Menderes Üniversitesi (Aydın), Afyon Kocatepe Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi (Manisa), Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Dumlupınar Üniversitesi (Kütahya), Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi, Uşak Üniversitesi.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir