Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
ÇOMÜ, Avrupa Birliği Proje Rekortmenleri Toplantısında

ÇOMÜ, Avrupa Birliği Proje Rekortmenleri Toplantısında

Avrupa Birliği Organizasyonlarından Center for Promoting Lifelong Learning (CPIP) tarafından Brüksel’de düzenlenen “New Ideas for New Opportunities” başlıklı Avrupa Birliği Proje Rekortmenleri Toplantısına Türkiye’den Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi davet edildi.

22 AB ülkesinin yanı sıra, ABD’den temsilcilerin de katıldığı toplantıya; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Kemal Çelik ve Yrd. Doç. Dr. Engin Gür katıldı. Toplantıda üniversite adına birer konuşma yapan Prof. Dr. Yücel Acer ve Prof. Dr. Kemal Çelik ÇOMÜ’nün Avrupa Birliği projeleri ve Erasmus + ve Horizon 2020 için mevcut işbirlikleri hakkında bilgi verdiler. Toplantıda ayrıca ÇOMÜ’nün önceden belirlediği ve toplam bütçesi 12 Milyon 300 bin Euro olan “Antibiyotik Kullanımının Azaltılmasına Yönelik Yenilikçi Yaklaşımlar”, “Su Yönetimi” konu başlıklı projeleriyle ilgili gerçekleştirilen sunuma 23 ülkeden 17 katılımcı ortak olmak için başvuruda bulundu.

Filtreler:
Görüntülenme: 6
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir