ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu İntepe ve Küçükkuyu’da Kütüphane Kuracak

26 Kasım 2008

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Üniversitesi ile Çanakkale arasında dialogları pekiştirmek amacıyla yoğunlukla etkinlikler gerçekleştiren ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu, bu hafta sonunda İntepe, Ezine, Ayvacık, Küçükkuyu, Altınoluk, Akçay ve Edremit’de çeşitli programlar düzenleyecek.

Topluluk üyeleri 29 Kasım 2008 Cumartesi sabahı İntepe Belediye Başkanına 300’e yakın kitap armağan ederek, beldede oluşturulmaya çalıştırılan kütüphaneye ilk katkıyı yapacak. Gün içinde Küçükkuyu Belediye Başkanıyla da buluşacak topluluk üyeleri bu beldede ise yaklaşık 300 kitabı Belediye Kütüphanesine konulmak üzere Belediye Başkanına sunacak.

Topluluk üyeleri aynı gün Küçükkuyu’da bulunan Fennur Sözen Çocuk Yuvası’ndaki çocuklar içinde uzun süreli bir program gerçekleştirecek. Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram ise Küçükkuyu’da saat 16.00’da “Atatürk’ün Ölümü” konulu bir konferans verecek. Program, Edremit, Akçay ve Assos’un tarihi ve turistik yerlerine yapılacak kültür gezisi ve yöre belediye başkanları ile yapılacak görüşmelerle son bulacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir