ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu Kepez belediye Başkanıyla Buluştu

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu Kepez belediye Başkanıyla Buluştu
24 Nisan 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram, yaşlısından gencine bütün Çanakkale için bir şeyler yapmayı arzu eden idealist gençler olduklarını belirterek, üyelerin ise aktif öğrencilerden oluştuğunu söyledi. Gökhan Bayram, daha önce çeşitli belediyelerle ortak etkinlikler yaptıklarını da belirterek, ?Önümüzdeki süreçte Kepez?de gençlere yönelik eğitim yapmayı, bazı sosyal faaliyetleri burada düzenleyip sahilde kıyı temizliği yapmayı arzu ediyoruz” dedi.

Topluluk Başkanı Mesut Çevik ve Başkan Yardımcısı Serkan Akbıyık ise çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ise henüz yeni belediye başkanı olduğunu ve durum tespitinde bulunduklarını kaydetti. İnsanı merkeze almayı amaç edindiklerini belirten Mutan, ulusal ruhun pekiştirilmesi adına Kepez’de çok sayıda Türk bayrağı dağıttıklarını aktardı. Başkan Mutan, üniversite öğrencilerinin kendileri için çok önemli olduğuna temas eden konuşmasında, “Siz Çanakkale?nin çadır direğisiniz. Olmadığınız takdirde birçok şey aksak gidiyor. Dileğimiz odur ki, Kepez’de daha çok üniversite öğrencisi olsun. Onları Kepez’e çekmek için kayıt zamanlarında stant kurmak istiyorum. Pazartesi günü Kepez’deki pansiyonlarla toplantı yapacağım. Önümüzdeki süreçte Kepez’den Terzioğlu’na öğrenci ulaşımını ücretsiz sağlamayı amaç ediniyorum” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir